W ZUS jest gorzej niż sądzono


O problemach finansowych ZUS wiadomo od bardzo dawna. Po trzech kwartałach widać jednak, jak poważna jest sytuacja. Przez dziewięć miesięcy Zakład zebrał ze składek 65,8 mld zł, a na świadczenie wydał 110,4 mld zł. - Kredyt, który ZUS będzie musiał zaciągnąć będzie większy niż planowano - nie ma wątpliwości ekspert.

Opel porozumiał się ze związkami


Koncern motoryzacyjny Opel ogłosił, że osiągnął porozumienie z europejskimi związkami zawodowymi w sprawie planu restrukturyzacyjnego, przewidującego zaoszczędzenie 265 mln euro rocznie na kosztach robocizny.

Ile wynoszą zarobki w twoim mieście?


W jakich miastach zarabiano w tym roku najwięcej? Czy Warszawa wciąż jest liderem płacowym? Jak kształtowały się zarobki Polaków w 2009 roku? Czy kryzys wpłynął na nasze wynagrodzenia? Odpowiedzi na te pytania poznamy po zakończeniu tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń .

Indeks optymizmu konsumentów w USA wyniósł 76 pkt w czerwcu


Indeks poziomu optymizmu wśród konsumentów amerykańskich, opracowywany przez Uniwersytet Michigan wyniósł w czerwcu 76 pkt i okazał się wyższy od oczekiwań - podano w piątek.

Ruszają małopolskie fundusze pożyczkowe


Na początku przyszłego roku małopolskie firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw będą mogły skorzystać z funduszy pożyczkowych finansowanych ze środków unijnych. Do dyspozycji przedsiębiorców będzie ponad 85 mln zł.

znalezionych: 27504, strona 7 z 5501
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy każdego dnia, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszystek być może ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne plus kalendarze książkowe. Jakikolwiek przypuszczalnie ułożyć zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza interes odkąd wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły także notorycznie na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym wewnątrz dowolnej technice Nasza biznes od momentu

http://kalendarz.eu/ kalendarze

wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus nieustannie na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym do wnętrza dowolnej technice